5 אפליקציות לנהיגה מהנה

19/07/2017

מהפכת הטלפונים החכמים ללא ספק שינתה את חיינו. כיום, הסמארטפון ״מחובר לנו לידיים״, ממש כשם הרכב ״מחובר לנו לרגליים״. אז למה שלא נשלב בין השניים? הגיע הזמן להכיר את האפליקציות הטובות ביותר לרכב, שיעניקו לכם מידע רלוונטי, ימצאו  לכם חניה ולא פחות חשוב מכך – ישמרו על בטיחותכם בכביש.

 

Polly – להורדה לחץ כאן

מציאת חניה בערים הגדולות היא ללא ספק מתכון בטוח לכאב ראש. תל אביב, ירושלים, חיפה וערים נוספות המתהדרות בשפע של מקומות בילוי ועבודה, באותה נשימה גם מקשות מאוד על נהגים המבזבזים זמן ארוך, יקר ומייגע במציאת מקומות חניה חוקיים ונגישים. אפליקציית פולי תאתר עבורכם מקומות חנייה פנויים ברחובות הקרובים אליכם, תעניק לכם מידע על חניונים סמוכים ואף תעדכן אתכם במחירים.

איפה חניתי – להורדה לחץ כאן

אז אחרי שמצאתם חניה בעזרת האפליקציה הנ״ל, אפליקציית ״איפה חניתי״ מונעת מכם את התסכול הכרוך בלחפש את הרכב כי שכחתם איפה חניתם. הימנעו משוטטות ארוכה, זמן חיפוש מייגע והשתמשו באפליקציה שתראה לכם תוך שניות איפה נמצא הרכב שלכם.

SoberApp – להורדה לחץ כאן

יצאתם לבלות? שתיתם אלכוהול? ובכן, כולנו יודעים שאם שותים לא נוהגים, אבל לעיתים על אף ששתיתם, נדמה לכם כי אתם כשירים לנהיגה. אפליקציית SoberApp תאפשר לנהגים למדוד את כמות האלכוהול בדם שלהם (לפי סוג משקאות, כמות, גיל, משקל וכו׳), תעזור לשמור על נהיגה בטוחה יותר ותסייע בהפחתת כמות תאונות הדרכים שנגרמות בשל נהיגה תחת השפעת אלכוהול. דמיינו כי האפליקציה הזאת היא למעשה שוטר, רק בלי הקנס, והקשיבו לה.

iOn Road – להורדה לחץ כאן

ואם כבר בענייני בטיחות אנו עוסקים, זה הזמן להכיר אפליקציה המשמשת כמצלמת בטיחות לרכב. בכל פעם שתהיו קרובים מדי למכונית הנמצאת לפניכם, או תסטו מהנתיב לצורך עקיפה, יופעל חיישן בטיחות שיתריע בפניכם אם המצב אינו בטיחותי. אפליקציה חכמה זו מסייעת מאוד בשמירה על נהיגה בטוחה ומומלצת לכל נהג.

OTO – להורדה לחץ כאן

מי מאיתנו לא מפחד ממכמונות המהירות בכבישים? אפליקציית אוטו הופכת את הסמארטפון שלכם לגלאי דראר אפקטיבי ונוח, וגם בחינם. זמינה רק למכשירי אנדרואיד.

אהבת את "5 אפליקציות לנהיגה מהנה"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!