100% מימון ללא מקדמה – ככה קונים היום רכב

05/12/2021

בעבר הלא רחוק קניית רכב חדש ומתקדם התאפשר אך ורק למי שהייתה לו האפשרות והרצון להוציא סכומי כסף גבוהים. בשנים האחרונות, עם ההיצע הגדל והשגשוג בשוק הרכב, רכב חדש הפך להיות בר השגה יותר מתמיד וזאת מבלי הצורך להוציא סכומי כסף משמעותיים. אנחנו ב-Style lease גאים להציג את השיטה האמריקאית – רכב חדש ב- 100% מימון ללא מקדמה!

 

ליסינג מימוני ורכב ב- 100% מימון ללא מקדמה בסטייל ליס

 

בעבר מי שהיה מעוניין לרכוש רכב נדרש לשלם במזומן את מלוא הסכום. אולם כיום, כמעט כל אדם יכול לרכוש רכב מתקדם באמצעות ליסינג מימוני/פרטי.

 

מהו ליסינג מימוני

 

ליסינג מימוני / פרטי זאת עסקה לרכישת רכב. העסקה מורכבת מתשלום מקדמה ראשוני לרוב עד 20% משווי הרכב ומתשלומים חודשיים. גובה המקדמה והתשלומים החודשיים נקבעים על פי הדגם הנבחר של הרכב וחברת הליסינג עצמה כאשר פריסת התשלומים היא רחבה ונוחה. עסקת ליסינג מימוני ממוצעת נפרסת על פני 3-5 שנים כשבסופן אפשר לבחור האם לרכוש את הרכב סופית ע"י תשלום היתרה לחברת הליסינג או לעשות טרייד-אין עם חברת הליסינג ולהתקדם לרכב חדש, או לחלופין לצאת לגמרי מהעסקה ולהזדכות על הרכב.

 

היתרונות של הליסינג הפרטי

 

יש לליסינג מימוני מספר יתרונות מרכזיים. ראשית, צריך לזכור שירידת הערך של רכבים ובמיוחד של רכבים חדשים היא משמעותיות. לכן, היכולת לרכוש רכב חדש מבלי להוציא סכומי כסף גבוהים במיוחד היא מפתה מאוד. ברמה הכלכלית, רכישת רכב חדש בליסינג פרטי מאפשרת לחסוך או להשקיע את סכומי הכסף הפנויים בהשקעות מניבות שבסופו של דבר ייצרו תשואה עבורכם. שנית, בליסינג בניגוד לרכישת רכב יד שנייה אתם מקבלים רכב חדש. עלויות התחזוקה המצטברות של רכב חדש נמוכות באופן משמעותי ביחס לרכבים ישנים יותר או רכבי יד שנייה. ולו רק בגלל שרכב חדש מגיע עם אחריות יצרן, הוא מתקלקל פחות, מתאפיין בצריכת דלק חסכונית יותר ועלויות הביטוחים עבור רכבים חדשים פעמים רבות אטרקטיביות יותר. נוסיף לזה את מרכיב הזמן שנחסך עבור ריצות ממוסך למוסך ואת איכות החיים שמספק רכב חדש ונקבל עסקה משתלמת במיוחד!

 

100% אחוז מימון ללא מקדמה אצלנו ב- Style lease

 

אנחנו ב- Style lease דואגים להתאים את עסקת הליסינג במיוחד לצרכים האישיים של הלקוחות שלנו וליכולת ההחזר החודשית שלהם. כחברת ליסינג מובילה אנחנו נהנים משיתופי פעולה ענפים עם הבנקים וחברות האשראי הגדולות בישראל, כך שמתאפשר לנו להציע ללקוחות שלנו תנאי מימון אטרקטיביים ביותר. אצלנו, תוכלו לקבל עד 100% מימון עבור הרכב החדש שלכם! זאת אומרת, לא תידרשו לשלם כלל מקדמה ראשונית גבוהה, אלא אך ורק תשלומים חודשיים בתנאים ובפריסה רחבה ומשתלמת מאין כמותה.

 

כל הסיבות בגללן כדאי לכם לבחור ב- Style Lease

 

העולם שלנו ובפרט שוק הליסינג משתנה במהרה, אבל לא כל חברות הליסינג משתנות יחד איתו. קידמה, איכות ושירות בלתי מתפשרת הם 3 אבני היסוד שלנו. אצלנו בStyle Lease- תהליך רכישת הרכב הוא חכם, יעיל והכי חשוב דיגיטלי ופשוט. המערכת שפיתחנו מאפשרת לכם לקבל הצעות מימון, הצעות טרייד-אין, בדיקת זכאות, הצעות לביטוח חובה ומקיף מחברות ביטוח בהליך דיגיטלי קצר ונוח באתר האינטרנט המתקדם שלנו. מצוינות בשירות היא הדבר שהכי חשוב לנו להטמיע בכל השלבים עד להגשמת החלום וקבלת הרכב החדש שלכם. השירות שלנו משלב טכנולוגיה רב ערוצית – צ'אט באתר, מייל, טלפון ושירות אישי בסניפים, לצד איכויות אנושיות ומקצועיות מהשורה הראשונה. זה בא לידי ביטוי במענה אנושי מקצועי ויעיל, תנאי מימון מהמשתלמים ביותר בשוק הליסינג ועד ל-100% מימון ללא מקדמה. הכל בשקיפות מלאה לגבי תנאי העסקה כדי שתבינו את כל האותיות הקטנות והכל באופן שמותאם אישית להעדפות ויכולת ההחזר שלכם.

 

קיה נירו פלאג אין החדשה

 

 

הרכבים הכי חדשים והדגמים הכי מתקדמים ב-Style Lease

 

כחברה מובילה בשוק הליסינג הישראלית אצלנו ב-Style Lease תוכלו למצוא מגוון רכבים מובחר וגדול ביותר, מכמעט כל היבואנים בישראל. החל מרכבים פרטיים ומשפחתיים וכלה ברחבי ספורט מיניוואנים ורכבים מסחריים בשנתונים החדשים ביותר. הצוות המקצועי שלנו מוכן לענות על כל צורך שלכם ולהתאים בדיוק עבורכם עסקת ליסינג משתלמת. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לקטלוג הרכבים שלנו ולבחור את הרכב החדש שלכם, אנחנו נעשה עבורכם את השאר.

 

 

 

 

 

הטופס נשלח בהצלחה!

עוד כתבות מומלצות