מדוע יותר ישראלים בוחרים לרכוש רכב חדש במימון מלא

05/12/2021

יותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש רכב חדש במימון מלא, וכשמסתכלים פנימה אל תוך הקרביים של העסקה הזאת אפשר להבין היטב מדוע – מדובר בעסקה משתלמת שמתאימה להרבה מאוד משקי בית בישראל.

 

רכב חדש במימון מלא – איך זה עובד?

 

רכישת רכב חדש במימון מלא מאפשרת לכל אדם שרוצה בכך לרכוש רכב חדש 0 ק"מ בעסקה משתלמת של עד 100% מימון לרכב. במילים אחרות זה אומר שמקבלים רכב חדש היישר מהניילונים ללא הוצאה של שקל אחד מההון העצמי הפרטי שלכם. מסלול המימון ניתן כהלוואה לטובת רכישת רכב בתמורה להחזרים חודשיים בתוספת ריבית.

 

מהן אפשריות המימון לרכב חדש במימון מלא

בזכות ריבוי הגופים הפיננסים בישראל והתחרות ביניהן יש היום מספר של אפשרויות עבור האנשים שרוצים רכב חדש במימון מלא. אפשרות אחת, ומוכרת מאוד היא הלוואה מטעם הבנק. הבנקים השונים בישראל מוכנים לתת הלוואה של עד 100% משווי הרכב. אפשרות אחרת, היא לקבל מימון באמצעות גופים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי וחברות פיננסיות אחרות שמציעות הלוואה בתנאים משתנים.

 

ההבדל בין ליסינג מימוני לבין רכישת רכב חדש במימון מלא

 

בליסינג מימוני הלקוח נדרש לשלם מכיסו הפרטי סכום מסוים שנקרא מקדמה ראשונית. גובה המקדמה הראשונית תלוי בדגם הרכב אבל לרוב מגיע עד לכדי 20% ממחירון הרכב. את היתרה משלמים בתשלומים חודשיים עד לתום תקופת הליסינג שבדרך כלל אורכת 3-5 שנים. החיסרון המרכזי בליסינג מימוני הוא שבסופו של דבר הבעלים על הרכב היא חברת הליסינג ולכך יכולות להיות משמעויות שונות. למשל, חברת הליסינג עשויה לחייב אתכם לבטח את הרכב במקומות מסוימים או לחלופין להגביל אתכם במספר הקילומטראז' המותר לנסיעה בשנה. לעומת זאת, רכישת רכב חדש במימון מלא מייתרת את הצורך בתשלום מקדמה ראשונית גבוהה ומאפשרת לכם להשתמש בכספים הפנויים שלכם למטרות אחרות, בין שלמטרות רווח אחרות כגון השקעות ובין שלמטרות הנאה. את המימון תקבלו מבנק או גוף פיננסי שיפרוס עבורכם את התשלום לאורך הזמן בהתאם ליכולת ההחזרה שלכם. היתרון הוא שאתם מקבלים לידיים רכב חדש שיהיה בבעלותכם המלאה, מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון.

 

טויוטה היילנדר היברידית החדשה

רכב חדש במימון מלא בחברה המובילה בישראל Style Lease

הכירו את Style Lease מיזם פורץ הדרך והמוביל ביותר בשוק הליסינג הדיגיטלי.

 

אין צורך להתרוצץ בין בנקים, להמציא אישורים, להרים טלפונים לחברות מימון, ולהמתין שעות רבות בשביל לקבל מענה. הכל נעשה מהבית, במקום אחד ובנחת שלכם באמצעות אתר האינטרנט המתקדם שלנו. כל מה שאתם צריכים זה לבחור רכב מהקטלוג המגוון שלנו ואת השאר אנחנו נעשה עבורכם. אז למה ?Style Lease בגלל השירות, בגלל המחיר, בגלל האיכות.

 

 

מסלולי מימון אטרקטיביים במיוחד ב-Style Lease

 

Style Lease יחד עם שותפותיה שאיתן נמנית בין היתר החברה המובילה בשוק הרכב – קפיטל מוטורס, עובדות בשיתוף פעולה מול גופי האשראי והבנקים הגדולים והחזקים בישראל. הכוח המשותף הזה מאפשר ללקוחות שלנו לקבל מסלולי מימון לרכב חדש במימון מלא ובריביות אטרקטיביות וזאת מבלי שהדבר יהיה כרוך במאמץ – השירות נעשה עבורכם על ידנו.

 

קיה פיקנטו החדשה

שירות בסטנדרט אמריקאי ב Style Lease

 

עבורנו השירות הוא היסוד החשוב ביותר ואנחנו מלווים את הלקוחות שלנו עד להגשמת החלום שלהם – רכב חדש במימון מלא. חשוב לנו שחווית הרכישה אצלנו תהיה נעימה ולכן אנחנו משקיעים בקטלוג הרכבים שלנו שמתעדכן לעיתים קרובות בדגמים החדשים ביותר יחד עם מידע חשוב על כל דגם. כמו כן, אנחנו נותנים מענה אישי ומותאם ללקוחות שלנו. החל מהתאמה מלאה של פריסת התשלומים ליכולת ההחזר וכלה בבחירה של הרכב עצמו ובבקשות הספציפיות של הלקוחות שלנו. כיאה לחברה מובילה ודיגיטלית לרכישת רכבים במימון מלא, ניתן לדבר איתנו בערוצים מגוונים. גם דיגיטליים, כמו צ'אט אונליין ומייל וגם באמצעות שיחת טלפון או הגעה פיזית לסניפים שלנו הפזורים ברחבי הארץ.
ולסיום, אצלנו אמינות מהווה בסיס, חשוב לנו שהלקוחות שלנו יבינו את מכלול הפרטים של העסקה כולל האותיות הקטנות, ללא פשרות ובשקיפות מלאה.
אנחנו מאמינים ששביעות הרצון של הלקוחות שלנו היא הרווח שלנו.

 

 

 

 

הטופס נשלח בהצלחה!

עוד כתבות מומלצות