שברולט סילברדו החדשה 2018 במימון מלא

18/03/2018

רוצים לנסוע בכביש כמו שעושים ביחידה צבאית מיוחדת? בשקט אך בביטחון ובעצמה?
הטנדר גדול המימדים (כמעט שישה מטרים בגרסה ה”קטנה”) יאפשר לכם הופעה מרשימה ונוכחות שקשה לפספס. עם איכות חומרים מהליגה הבכירה ומנוע “דורמאקס” V8 עוצמתי המספק כ- 445 כוחות סוס, לצד בידוד רעשים מתקדם, לא תוכלו לחזור אחורה (אולי ברוורס עם מצלמת הדרך). כונס האוויר הממוקם במרכז מכסה המנוע, סימן ההיכר של המודל החדש רק מחזק את הרושם שהאביר הלבן הזה משאיר.

 

לא קיים טנדר אחר בשוק שמסוגל להעניק לך יכולת גרירה והעמסה בלתי נתפסים לצד נסיעה גבוהה ומאוזנת בכל תוואי שטח.  עם שברולט סילברדו אף מהמורה לא תפריע לך בדרך אל היעד. תיבת ההילוכים האוטומטית ALLISON עם 6 הילוכים קדמיים בנוסף להילוך כח מיוחד מוודאת יכולת מוטורית מופלאה. הדבר המרגש במיוחד אולי עשוי להיות מערכת הפחתת פליטת הגזים הרעילים של הטנדר שמצמצמת את זיהום הסביבה באופן ניכר על בסיס נוזל ה”אוריאה”.

טכנולוגיה ונוחות:
מלבד יכולת השטח המופלאה הסילברדו משמש גם קרקע פורייה למנהלים. תא הנוסעים המהודר המעוצב בניחוח מודרני של אמריקה הצפונית. הגה מצופה אור, מרכז מידע דיגיטלי, כוונון חשמלי למושבים, מושבי עור אופציונאליים, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית, חיבורי USB ו-Aux וקישוריות Bluetooth, מערכת שמע משובחת ומסך 8 אינצ’ הנשלטים מההגה ומפעילים שישה רמקולים עוצמתיים וחדים שיעניקו לך חווית סאונד קולנועית. חישוקי “17, שש כריות אוויר ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית תשמור עליך בדרכים.

סילברדו מככב בטבלת מבחני הריסוק המחמירים של ארגון האמריקאי NHTSA. מלבד שש כריות ההאוויר שמגנות על הנהג והנוסעים, מערכות אלקטרוניות משוכללות מגנות על המנוע בשעת חירום וכן שומרות על הנוסעים ברכב. בקרת יציבות אלקטרונית עוזרת גם לצמצם תנודות בלתי רצויות בעת גרירה על ידי שחרור הכח מהמנוע או הפעלת הבלמים במידת הצורך בתנועות אופקיות.

מחפש להתרגש בכל פעם מחדש כאשר אתה “מטפס” אל הרכב?
רוצה להרגיש את העוצמה אך גם להתפנק בישיבה מרווחת?

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "שברולט סילברדו החדשה 2018 במימון מלא"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!