רכישת רכב חדש באינטרנט

01/11/2021

אם בעבר ברירת המחדל שלנו הייתה לקנות רכב יד 2 אזי שהיום עם פתיחת שוק הרכב הישראלי לכל העולם וכניסתן של עוד ועוד מותגי רכב יחד עם ההתעצמות הכלכלית בישראל ברירת המחדל של הישראלים היא קניית רכב חדש 0 ק"מ.

 

רכב חדש למה זה כדאי?

 

ברירת המחדל היא לקנות רכב חדש אבל נשאלת השאלה האם זה באמת משתלם? בשביל לענות על השאלה הזאת אנחנו צריכים להתייחס לפרמטרים פסיכולוגים וכלכליים כאחד. ברמה הכלכלית, רכב חדש אמנם סובל מירידת ערך מהירה, עם זאת, הוא מספק צריכת דלק נמוכה יותר ועלויות תחזוקה שלו זניחות לעומת רכב יד 2. בנוסף, אפשר לצמצם משמעותית את ההפסד על ירידת הערך למשל ע"י בחירה במסלול המימון לרכב אונליין שלנו (שנציג בהמשך). ברמה הפסיכולוגית, לרכב חדש יש יתרונות שלא ניתן למדוד במספרים כמו למשל: חווית נסיעה איכותית יותר, שדרוג איכות החיים, בטיחות גבוהה יותר הודות למערכות הבטיחות המתקדמות. כך, שללא ספק, רכב חדש הוא עסקה מצוינת שיכולים להיות לה יתרונות כלכליים ויתרונות פסיכולוגים לא מבוטלים.

מימון לרכב אונליין – ככה עושים את זה היום

 

ההתפתחות הטכנולוגית שינתה ב-180 מעלות את האופן שבו אנשים קונים היום רכב החל מתנאי המימון ועד לאופן רכישת הרכב. בעבר רכישת רכב חדש הייתה אפשרית רק עבור קהל מאוד מצומצם של אנשים שיכלו להרשות לעצמם להוציא סכומי כסף גבוהים ולשלם את מלוא הסכום על הרכב החדש. מסלולי המימון והליסינג שינו את השיטה הזאת לבלי היכר והיום כמעט כל אדם שחולם על רכב חדש, גם אם אין ברשותו הון עצמי, יכול להגשים את החלום שלו. ואם זה לא מספיק, בעבר, על מנת לרכוש את הרכב או לקבל מימון אנשים היו נאלצים לבזבז שעות רבות בהתרוצצויות בין סוכנות רכב אחת לאחרת ובין גופי המימון השונים. אצלנו ב-Style lease אין בירוקרטיה ואין התרוצצויות, אצלנו תקבלו מימון לרכב אונליין, פשוט, ומקצועי.

כל היתרונות של מימון לרכב אונליין

 

מימון לרכב אונליין עדיף בהרבה מובנים על רכישת רכב חדש במזומן. ראשית, מדובר במסלול מימון שחוסך לכם הוצאות כספיות גבוהות ומאפשר לכם להשתמש בכסף המזומן לצרכים אחרים (כמו השקעות למשל) שיניבו לאורך זמן תשואה גבוה יותר. כמו כן, סביבת הריבית הנמוכה שמאפיינת את השוק בימנו מאפשרת לקבל מסלולי מימון בריביות אטרקטיביות. ואם זה לא מספיק בשיטת מימון לרכב אונליין אתם תשלמו על ירידת הערך בלבד, כלומר התשלומים החודשיים שלכם יגלמו את ירידת הערך ובתום תקופת הליסינג (לרוב לאחר 3-5 שנים) תוכלו להחליט אם לרכוש את הרכב, לצאת מן העסקה או לחלופין להיכנס לעסקת טרייד אין ולהתחדש ברכב חדש יותר.

 

מימון לרכב אונליין ב-Style lease

באמצעות הכלים הטכנולוגים שלנו ושיתופי הפעולה הענפים שלנו עם גופי המימון הגדולים והמובלים בישראל, לא תצטרכו לצאת מהבית בשביל להגשים את החלום שלכם. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לאתר האינטרנט שלנו להתרשם ממבחר הרכבים הגדול שלנו, לבחור אחד ולהתחיל את תהליך המימון לרכב אונליין. מדובר בתהליך קצר ופשוט בסופו אנחנו נדאג לתפור בדיוק עבורכם מסלול מימון משתלם בפריסה נוחה ובריביות אטרקטיביות.

זה הזמן להגשים את החלום שלכם!

הטופס נשלח בהצלחה!

עוד כתבות מומלצות