רכב חדש במימון מלא

10/05/2018

מדמיינים את עצמכם כבר זמן רב נכנסים בסקרנות של ילדים לחקור רכב חדש ? חושבים איך אתם מתיישבים על מושביו הנקיים ובמשך דקות ארוכות פשוט מסניפים את "הריח של החדש"? או שאולי אתם מקנאים בחבר עם האוטו החדש ( לגיטימי ביותר)?

אנחנו בסטייל-ליס מקבוצת "קפיטל מוטורס"  מאפשרים רכב חדש במימון מלא כי אנו מודעים לפנטזיה הרווחת הזאת. לכן במשך יותר מ-14 שנים עובדים קשה כדי לאפשר לכמה שיותר ישראלים להפוך את הפנטזיה לברת הגשמה, ואף ל- פ-ש-ו-ט-ה !

באמצעות חברת סטייל ליס תוכלו לרכוש כל רכב חדש שתרצו ב-100% מימון וללא מקדמה, באמצעות מודל ידידותי למשתמש שהשקנו שנקרא "Capital Go".

אוקי, נשמע מעניין! מה עושים עכשיו?

נכנסים לקטלוג הרכבים הידידותי שפיתחנו עבורכם, שומרים את הרכבים האהובים עליכם ומבצעים השוואות.

לאחר שגיבשתם החלטה מהו הרכב הבא שלכם, מגישים בקשת מימון אונליין!

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שלב ולעזור לכם בכל שאלה.

אני מחפש רכב חדש כבר זמן רב- הבעיה היא שאני טובע בהצעות

שוק הרכב אכן שופע בחברות למכירת רכבים, ליסינג, מימון, טרייד-אין. אתם עלולים להרגיש מעט אבודים אל מול אינספור סוכנויות הרכב שמבטיחים להציע לכם את הדיל הטוב ביותר. לכן נספר לכם ראשית מי אנחנו ולמה כדאי לכם לצאת איתנו לדרך. אנו קיימים כבר משנת 2004 ושירתנו בשמחה כבר מעל כעשרת אלפים לקוחות מרוצים. אתם מוזמנים להתרשם מעמוד הפייסבוק שלנו ומהביקורות החיוביות שקיבלנו בגוגל. הרי אין טוב מדיעה אובייקטיבית. בקפיטל מוטורס קונים רכבים בכמויות מסיביות על מנת להוריד את מחירי הרכישה וכך למסור ללקוחותינו את העסקה האטרקטיבית ביותר בישראל.  אנו עובדים בשיתוף פעולה רחב עם כל יבואני הרכב וחורטים על דגלנו שקיפות מלאה מול לקוחותינו.

טוב השתכנעתי, איך אני מתחיל לנהוג?

אוקי, זה פשוט מאד – בוחרים את הרכב החדש במימון מלא שרוצים באתר ונותנים לנו להשיג עבורכם את העסקה הטובה ביותר עבורו.

זה נשמע טוב מדי בשביל להיות אמיתי, ודאי יש כאן קאצ'..

פשוט אין!  אצלנו הרכב נרשם מהיום הראשון ישירות על שם הלקוח כאשר את חשבונית הרכישה הוא מקבל מהיום הראשון! כלומר אין מי שיגיד לך איפה לטפל ברכב, איפה לבטח אותו, איפה לרחוץ אותו ועוד..

אז בחרו רכב חדש  עם ה"ריח החדש" האהוב עליכם והתחילו לנסוע בסטייל..Lease

"בשבילך זה חלום-בשבילנו זו חובה".

סטייל ליס מקבוצת קפיטל מוטורס בע”מ

סניפים:

בני ברק, מגדל ב.ס.ר 3 קומה 28

פתח תקווה, גזית 2

עפולה, החשמל 10

או התקשרו עכשיו – 3580* לשיחה עם נציג.

הטופס נשלח בהצלחה!