סיטרואן ברלינגו 2018 החדשה

18/03/2018

הצרפתייה המפורסמת שהושקה לראשונה בשנת 1998, והשתדרגה ב2008 בגרסת הדור השני ממשיכה ליהנות ממוניטין של אמינות, שימושיות רב גונית, יכולת למשא כבד לצד הובלת נוסעים בנועם ובנוחות. במילים אחרות אפשר לתאר את סיטרואן ברלינגו 2018 החדשה כאיש עסקים במשך השבוע ובליין בלתי נלאה בסופו. המכונית מאפשרת ישיבה של שבעה נוסעים ובעלת משלדה של מכונית פרטית לכן מציעה נסיעה מפנקת.

 

סיטרואן ברלינגו משווק בישראל עם שתי יחידות הנעה: שני מנועי דיזל בנפח 1.6 ליטר בהספק התחלתי של 75 כוחות סוס ו23.8 קג”מ ועד כדי 100 כוחות סוס ו25.9 קג”מ. תיבה ידנית בעלת שישה הילוכים ואחת רובוטית בעלת שישה הילוכים מחוברים אל המנועים. שיטה זו מאפשרת ניצול מקסימלי של אנרגיה עוצמתית וחיסכון בצריכת הדלק לצד צמצום בזיהום האוויר בשל מערכת ה”אוריאה”.

בהיבט הבטיחות הצטיינה הברלינגו במבחני הריסוק באירופה וזכתה לציון של חמישה כוכבים. תודות ל6 כריות אוויר להגנה על הנוסעים ובקרות אלקטרוניות BA, EBD, ESP,  מגוונות לשמירת האחיזה והיציבות נראה כי הסיטרואן מובילה ומעמיסה בבטחה. בדור השלישי של הקטגוריה בסיס הגלגלים צומח ל278 ס”מ עם אורך כולל של 440 ס”מ, רוחב 185 ס”מ וגובה 181 ס”מ, כשנפח הטעינה גדל ל-775 ליטר. התמרון העירוני קל בזכות שדה ראייה מוגדל ורדיוס סיבוב קטן. סוס עבודה אך בטוח.

סיטרואן ברלינגו 2018 החדשה יכולה להיות חבר טוב שלך. היא יגיד לך כשאתה זקוק לקפה כשנהגת מעל שעתיים במהירות של מעל 65 קמ”ש. יש לה גם מערכת שמשנה את המרחק מהרכבים מלפנים על ידי זיהוים בעזרת מצלמה שנמצאת בחלק העליון של השמשה. המערכת משתמשת בבלמים של המנוע ובמערכת הבלימה (כאשר היא מזהה תמרור עצור). קיימת גם מערכת של “לאחר התאונה” שעוצרת את הבלמים ככל שניתן לאחר הפגיעה כדי לצמצמם נזקים. מערכת נוספת שקיימת היא מערכת התאורה שמעמעמת את האורות בהתאם לתנאי הדרך.

לסיכום, אם אתם מחפשים סוס עבודה אך חכם וחדשני סיטרואן ברלינדו 2018 החדשה עשויה להיות פיתרון מושלם עבורכם.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "סיטרואן ברלינגו 2018 החדשה"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!