ניסאן אקס טרייל החדשה 2018

18/03/2018

עם צריכת דלק של 5.1 ליטר ל- 100 ק”מ, ו- 177 כוחות סוס ועוד שלל תכונות מפתיעות יש ל- ניסאן אקס טרייל החדשה 2018. רכב הפנאי- שטח מהדור השלישי של הקרוס-אובר היפני המאפשר חוויה עוצמתית יותר למשפחות שאוהבות לבלות ברכב הארבע-גלגלי. רכב הפנאי-שטח הזה זנח את מערכות ההנעה הכפולה ואת מנועי הבנזין הגדולים ועבר להשתמש במנוע טורבו-דיזל צנום בנפח 1.6 ליטר, הנעה קדמית בלבד ותיבת הילוכים.

 

מלבד מנוע הטורבו לרכב ניסאן אקס טרייל החדשה 2018 גם מספר חידושים טכנולוגים. אם אתה מתקשה בחנייה ברוורס – השאר זאת לאקס-טרייל.
חנייה בנסיעה אחורית מקשה עליך? אין צורך לסובב את הראש עם המצלמה האחורית של אקס טרייל.
גם בבית אפשר להרגיש בטוח יותר, כשהמערכת מתריעה בפניך מפני עצמים לא רצויים ואף מאטה במידת הצורך, ומתריעה בפניך אם אתה סוטה מהנתיב מבלי לאותת על כך. תאורה חכמה ודינמית קיימת בנסיעה כביש דו סטרי כדי למנוע את סינוורם של נהגים אחרים. תודות לארבעת המצלמות המקיפות את הרכב, ניתנת אופציה לקבל תמונה של 360 מעלות סביבו. האקס טרייל מתריע גם מפני עצמים המתקרבים לרכב כמו עגלות תינוק וילדים. המערכת של האקס-טרייל בנוסף מזהירה אותך מפני תנועה מתקרבת בעת נסיעה לאחור וכן עוזרת לך לבצע פניות בטוחות.

גם בפנים הרכב, אפשר ליהנות מתפירה כפולה של עור על ידית ההילוכים ומנגיעות מתכת למראה יוקרתי. גג הזכוכית הפנורמי נפתח חשמלית כך שכל הנוסעים יוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה שמספק רכב הפנאי שטח הזה.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "ניסאן אקס טרייל החדשה 2018"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!