מה אתם יודעים על רכישת רכב במימון מלא ללא מקדמה

בעבר על מנת לרכוש רכב היינו צריכים לספק עתודות של מזומנים כמקדמה ראשונית. אבל היום עם הפריחה הכלכלית בישראל וכניסתם של יותר ויותר רכבים לישראל חלה מהפכה שלמה וקיימת אלטרנטיבה חדשה שלגמרי כדאי לקחת בחשבון לפני שמוצאים סכומי כסף גבוהים מהכיס. רכב במימון מלא אומר למעשה שחברת הליסינג מתווכת בינכם לבין גוף מלווה שנותן לכם הלוואה מלאה בעבור רכישת הרכב. בדרך כלל הגוף המלווה הוא בנק או גוף פיננסי אחר המתמחה בהלוואות למטרות שונות. הגוף הפיננסי ילווה לכם את סכום הכסף הדרוש לרכישת הרכב ובתמורה יחייב אתכם בהחזרים חודשיים בריבית שתיקבע בתנאי המימון.

 

למה כדאי לשקול לקנות רכב במימון מלא ללא מקדמה

 

רכב במימון מלא משתלם לאנשים שרוצים רכב חדש מהחברה ובאותה נשימה אינם מעוניינים או אינם יכולים להוציא כסף סכומים גבוהים מדי כמקדמה ראשונית. כאשר אנחנו רוכשים רכב חדש חשוב לקחת בחשבון את ירידת הערך המיידית של הרכב. רכב חדש שעולה על הכביש מאבד מיד עד כ-20% משוויו וזאת עוד לפני שהספקתם לסובב את הסוויץ' בפעם הראשונה. ולכן, לקיחת הלוואה שנפרסת לאורך זמן עשויה להיות החלטה כלכלית נבונה עבור לא מעט משקי בית. שכן, את הכסף הפנוי שעומד לרשותכם תוכלו לנצל לטובת מטרות פיננסיות אחרות שעשויות ברבות השנים להניב כספים ורווחים. מעבר לזה יש לשקול את עניין תחזוקת הרכב. רכבי יד 2 אכן זולים יותר אולם לפעמים לקנות בזול אומר לשלם ביוקר. רכבי יד 2, נוטים להתקלקל מהר יותר, להזדקק ליותר טיפולים ופעולות תחזוקה וכן לזלול יותר דלק. לעומת זאת, רכב חדש מתאפיין באמינות מרבית ומגיע עם אחריות יצרן. כלומר, יש פה חיסכון תחזוקתי שיכול להגיע לאלפי שקלים שחייבים לקחת בחשבון!

 

סקודה קודיאק החדשה

מימון מלא לרכבים חיסכון של זמן וחיסכון של כסף

 

היתרון של קניית רכב במימון מלא בא לידי ביטוי אפוא בשירות המקיף שתקבלו אצלנו ב-Style Lease. במקום להתרוצץ בין יבואניות הרכב לבין הבנקים, אנחנו מבצעים את העבודה עבור הלקוחות שלנו וחוסכים לכם את כאבי הראש. בנוסף, הקשרים הענפים שלנו עם חברות האשראי, הבנקים והגופים הפיננסים מאפשרים לנו לתפור במיוחד עבורכם את העסקה המותאמת לכם ולחסוך לכם זמן וכסף. בעולם של היום ריבוי תחרות פירושו חיסכון לצרכן. והתחרות בעולם הפיננסי היא רבה מאוד. הכוח התפעולי שלנו יחד עם התחרות הקיימת בשוק ההלוואות מאפשרים לנו להציע מסלולי מימון אטרקטיביים ללקוחות שלנו ולהפוך את עסקת הרכב שלכם להרבה יותר משתלמת.

 

 

ההבדל בין ליסינג מימוני לבין רכישת רכב במימון מלא ללא מקדמה

 

אופציה נוספת שקיימת בשוק למעוניינים ברכב חדש היא כמובן הליסינג המימוני. הליסינג המימוני על אף שהוא אטרקטיבי מאוד, אינו מתאים לכל אדם. מהסיבה שבליסינג מימוני כמעט תמיד תידרשו לתשלום מקדמה ראשונית בגובה של עד 20% משוויו של הרכב. לא כולם יכולים להרשות לעצמם להוציא סכום שכזה, וגם אם כן, לא כולם מעוניינים להוציא סכום שכזה. מעבר לזה, ליסינג מימוני אצל חברות רבות מגביל את הלקוח במובנים מסוימים כמו רכישת ביטוח וטיפולים שמותרים במקומות מוגדרים בלבד. לעומת זאת, אם תקנו רכב במימון מלא וללא מקדמה הרכב יהיה רשום על שמכם הבלעדי. זאת אומרת שההחלטה על איפה לתקן או לבטח את הרכב נתונה לשיקול דעתכם ולא תלויה בגורמים אחרים.

 

לסיכום, אם אתם חולמים על רכב חדש מבלי להוציא סכומי כסף גבוהים, אם אתם אנשים שאוהבים חופש פעולה מלא ולא אוהבים להיות תלויים באף אחד אחר, כנראה שקניית רכב במימון מלא שמייתרת את הצורך בתשלום מקדמה ומאפשרת לכם להיות הבעלים המלאים של הרכב מתאימה בול בשבילכם ואנחנו ב- Style Lease נשמח לעזור לכם להגשים את החלום!