לנד קרוזר 2018 החדשה

18/03/2018

אחד הדגמים הכי חשוב של החברה היא ספינת המדבר- טויוטה לנד קרוזר 2018 החדשה. החל משנת 1951 נמכרו יותר רכבי לנד קרוזר ממספר תושבי המדינה- תשעה מיליון יחידות של לנד קרוזר סיירו וקרעו את הדיונות ברחבי העולם. רכב השטח הזה מוביל את הקטגוריה ב”פור” עצום ו-500 הרכבים הראשונים שהגיעו לארץ נחטפו מראש כמו לחמניות חמות. המכונית שמהווה את האייקון של חברת טויוטה אמנם לא ביצעה שינויים קוסמטיים רציניים בשנת 2018 כדי לא לעצבן את הקנאים לדגם אך שמרה על האלגנטיות העוצמתית עם גריל חדש, פנסים חדשים, ומערכות טכנולוגיות חדישות ומפתיעות. בואו נפרט.

 

מבחינת מערכות הבטיחות הלנד קרוזר מצוידת ב7 כריות אוויר שפזורות לאורך הרכב להגנה מירבית על הנהג והנוסעים, בקרת סטייה מנתיב, מערכת ניטור מרחק מלפנים, בקרת זיהוי להולכי רגל ותמרורי תנועה גם קיימות. עוד מזהה המערכת רוכבי אופניים, אופנועים ומצלמת רוורס. מבחינת פנסי הלד- התאורה החכמה מעמעמת את האורות במעבר מול רכבים חוצים- אין צורך לשחק יותר אם האור הגבוה והנמוך.

בהיבט הנוחות הלנד קרוזר מפנקת ביותר ומעניקה תחושה של מחלקה ראשונה. הנוסעים מאחור נהנים משקע הטענה, מקום להנחת כוסות ומערכת אקלים נפרדת. יש אפשרות לחימום וקירור למושבים וקיימים תאים רבים לאחסון מיטבי של הציוד כולל פתח מיזוג לתא אחסון ענק שיכול לשמש כמקרר קטן למעדנים ושתייה. ללא ספק רכב מפנק.

הלנד קרוזר נהנית ממהירות מירבית 175 קמ”ש, ותאוצה של 12.7 שניות מ-0-100 קמ”ש. נתוני הגישה של גרסת ה-7 מקומות : זוית גישה- 31 מעלות, זוית נטישה- 25 מעלות, זוית גחון- 22 מעלות. למכונית יש את שלדת הסולם בעלת יתרונות ניכרים בשטח. מאחור סרן חי, ומלפנים מתלים “עצה כפולה”. המנוע נשאר 2.7 ליטרים, 177 כוחות סוס עם 3400 סל”ד, מומנט מירבי 45.9 קג”מ. מערכת חדשנית נוספת הקיימת היא מערכת הזחילה שמעבירה את הרכב למצב המקל על הנהג בשטח בעליות ( בנוסף קיימת אופציה לזחילה ברוורס).

צריכת הדלק של המפלצת השטח לנד קרוזר 2018 החדשה היא 13.3 לגרסה הארוכה ו-13.5 ק”מ לליטר בגרסה המקוצרת.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "לנד קרוזר 2018 החדשה"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!