יתרונות רכב חדש 2021 מול רכב יד 2

01/11/2021

הגיע הזמן להתחדש ברכב חדש ואתם מתלבטים במה לבחור: רכב יד 2 או רכב חדש, כדאי שתקראו את המאמר הבא לפני שאתם בוחרים.

מהי הדרך הנכונה לקנות רכב חדש

 

יש הרבה פרמטרים שהופכים קניית רכב חדש לכדאית וגם משתלמת עם זאת בהרבה מובנים הכדאיות של קניית רכב חדש תלויה בדרך שבה תרכשו אותו:

רכב חדש 2021 במימון מלא, או רכב חדש ללא מימון. בשביל להבין את הנושא הזה יותר לעומק נבחן את היתרונות רכב חדש לעומת רכב יד 2 וההפך.

לרכבי יד שנייה יש 2 יתרונות מרכזיים:

• עלות יחסית נמוכה לעומת רכב חדש מאותו הדגם

• ירידת ערך שהיא במידה מסוימת פחות דרסטית מאשר ברכבים חדשים.

בשביל להמחיש את זה נספק דוגמה. אם תקנו רכב חדש מהיבואן תצטרכו להשלים עם העובדה שבערך 20-30 אחוז מהערך של הרכב ימחקו לאחר השנה הראשונה על הכביש. ולכן קניית רכב חדש מהיבואן עשויה להיות בעלת מחיר כלכלי לא מבוטל. לעומת זאת, רכב חדש 2021 במימון מלא בהחלט מצמצמם את העלות הכספית המיידית על רכישת הרכב וגם את עלות ירידת הערך לסכום שהרבה יותר קל להכיל ועל כך אנחנו נרחיב בהמשך המאמר.

 

החסרונות של רכב יד שנייה

 

אפשר לומר שהיתרון של רכב יד שנייה מסתכם ונגמר בעלות הנמוכה יותר ובירידת הערך הפחות משמעותית מכאן והלאה נותרים המון חסרונות שחשוב לקחת בחשבון.

• תחזוקה- רכבי יד 2 ברוב המקרים דורשים תחזוקה הדוקה יותר: יותר טיפולים, יותר חלקים שמתקלקלים.

• צריכת דלק – צריכת הדלק שלהם פחות אפקטיבית והאמינות שלהן אינה כשל רכבים חדשים.

• בטיחות מופחתת – לעומת רכבים 2021 רכבי יד 2 מתאפיינים במערכות רכב ישנות יותר שלא מספקים הגנה מקיפה.

בשורה התחתונה, העלויות הנלוות על רכבי יד שנייה גדולות מאוד ביחס לרכבים חדשים ואם מוסיפים את זה למשוואה הכלכלית מגלים שבהרבה מקרים הבחירה ברכב חדש מספק אמינות מרבית, צריכת דלק אפקטיבית והיא כלכלית יותר. כמו כן, ההתקדמות הטכנולוגית הביאה אינספור מערכות מתקדמות למניעת תאונות דרכים ולייעול בטיחות הנוסעים, ההתקדמות הזאת הולכת ומשתכללת משנה לשנה כך שבכל שנה אפשר לראות שיפורים במערכות הרכב ביחס לשנה הקודמת לה. מערכות הבטיחות השונות ברוב המקרים מוטמעות בכל הרכבים החדשים. היתרון הבטיחותי של הרכבים החדשים ועלות התחזוקה השוטפת הנמוכה יותר הם פרמטרים שחייבים לקחת בחשבון כאשר מתלבטים איזה רכב לקנות.

 

רכב חדש 2021 במימון מלא – מקסימום יתרונות מינימום חסרונות

 

הבחירה ברכב חדש 2021 מבטלת במידה רבה את חסרון ירידת הערך של הרכבים החדשים ובאופן הזה היא ממקסמת גם את הכדאיות הכלכלית של רכישת רכב חדש. בניגוד לרכישת רכב חדש מיבואן הרכב שבמהלכה תידרשו להוציא סכום כסף גבוה, רכב חדש 2021 במימון מלא יאפשר לכם לקבל תנאי מימון נוחים בפריסה רחבה ולהנות מרכב חדש לאורך שנים כשבסוף תקופת המימון תוכלו להחליט אם לרכוש את הרכב, לצאת מהעסקה או לבצע טרייד אין ולהתקדם לרכב חדש. במילים אחרות, אתם משלמים רק על ירידת הערך ולא על הרכב עצמו. בחישוב פשוט, בחירה ברכב חדש 2021 מאפשרת חסכון כספי מירבי, גמישות, ראש שקט הודות לאמינות ובטיחות גבוה יותר וכן הוצאות שוטפות נמוכות יותר.

 

אנחנו ב-Style lease מחכים לכם עם הצעה משתלמת במיוחד לרכישת רכב חדש 2021 במימון מלא.

הטופס נשלח בהצלחה!

עוד כתבות מומלצות