יונדאי איוניק החדשה 2018

18/03/2018

לא סתם זכתה הקוריאנית החדשה במקום הראשון במבחן המשפחתיות של בוחני רכב מפורסים ובתכנית הכלכלית. יונדאי איוניק החדשה 2018 עושה שימוש בכח היברידי חשמלי על מנת לספק ביצועים מרשימים בשילוב עיצוב אווירודינמי יחודי, מערכות בטיחות מתקדמות, חיסכון משמעותי בדלק וצמצום בפליטת המזהמים.

שבע כריות אוויר עוטפות את הרכב להגנה מקסימלית. שתיים בחזית להגנת הנוסעים מלפנים, כרית אוויר לברכיים, שתי כריות צד מקדימה וכריות המגנות מפני תאונת צד ומתוחות לאורך כל הרכב.
עוד בתחום הבטיחות, מצלמת רדאר לזיהוי הולכי רגל ורכבים, ובעזרת רדאר עוצרת את הרכב באופן אוטומטי במצבי חירום.

מערכות בטיחות נוספות שמייחדות את היונדאי איוניק החדשה הם הBSD—Blind Spot Detection- שמתריעה על רכב בשטחים מתים ומסיידעת בעקיפה בטיחותית יותר. מערכת הסיוע האקטיבי עוזרת לשמור על נסיעה בנתיב הנסיעה באמצעות חיווי בלוח השעונים, צפצוף קולי ותיקון אוטונומי של נתיב הנסיעה. עוד נמצאץ בשימוש מערכת בקרת שיוט חכמה שמאטה לפני מפגש לא צפוי עם רכבים שממול וחוזרת למהירות שנקבעה לפני. מי שנתקל בקשיים בחנייה לאחור יכול להיעזר ביונאי איוניק החדשה כשבעזרת חיישני חנייה אחורים ברשותה מסייעים בחניה קלה ובטיחותית.

יחודה של יונדאי איוניק החדשה 2018 מתבטא בכך ש שהיא המכונית הראשונה אי פעם שמצוידת בשלוש מערכות הנעה שונות- היברידי, היברידי נטען-שקע חשמלי, וחשמלי לחלוטין.

בתא הנוסעים ניתן להטעין את הנייד בלי כבל הטענה ולנווט בקלות בעזרת מערכת ה Connected Car וליהנות מהחומרים הטבעיים והאיכותיים בתא הנוסעים. בעידן החדש של המאה ה-21 ובעקבות זיהום האוויר המתגבר בעולם. החשש הגובר בקהילה הגלובלית מפני זיהום אוויר ואסונות אקולוגיים בטווח הארוך מקרבים להחלטה להתקדם לרכבים חשמליים או היברידיים. חברת יונדאי האמינה זיהתה את המגמה הזאת והשיקה את יונדאי איוניק החדשה 2018 במטרה ליישר קו עם המגמה הירוקה ולהוביל בחזית באמצעות רכב משפחתי, ירוק ומגוון במחיר בו אנשים רבים יכולים לאפשר לעצמם.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "יונדאי איוניק החדשה 2018"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!