יבוא אישי לרכב, הפנטזיה למציאות

09/05/2018

תמיד חלמת לעשות יבוא אישי לרכב ולנסוע בכביש החוף עם מזראטי או למבורגיני עם גג נפתח?

החלום שמלווה קבוצה אקסקלוסיבית ביותר של ישראלים נראה היום יותר מאפשרי, ואפילו קל.

מה עם הביורוקרטיה?

מסכת הביורוקרטיה הארוכה שהרתיעה ישראלים רבים בדרך להגשמת החלום שלהם, לנהוג ברכב יוקרה, היוותה את מוקד תשומת הלב של מחלקת היבוא האישי שלנו. במשך יותר מ-14 שנים בתחום הרכב, ולאחר מסירה של יותר מעשרת אלפים רכבים מרוצים ללקוחות בכל רחבי הארץ, הצלחנו לפתח מודל יעיל וחדשני ללקוח שנקרא "תשלום-מפתח- שגר ושכח". במסגרתו חרטנו על דגלנו לשדרג את חוויית השירות בהליך קניית רכב ביבוא אישי, ולצמצם את התהליך הטכני הארוך שכולל אגרות, מיסים, אישורים, טפסים, אבזור, התקנות, בדיקות זיהום אוויר, עבודה מול גורמים זרים ועוד, לשני שלבים- קנייה וקבלה.

רכב ביבוא אישי- הוצאה כלכלית אסטרונומית?

 קושי נוסף הניצב בפני נהגים שרוצים לתמרן עם רכב פורשה יוקרתי בירידות של אילת הוא המחסום הכלכלי. תג המחיר של רכבים ביבוא אישי הוא בדרך כלל מעל כ-250 אלף שקלים, לפיכך רבים מוותרים על התהליך או דוחים אותו לעד. בעקבות קשרים ענפים שביססנו יחד עם הבנקים המובילים בישראל לאורך השנים, אנו גאים לומר כי הצלחנו לאפשר ללקוחותינו לקבל מימון של כעד 100% משווי הרכב ביבוא אישי ובכך לעזור ליותר אנשים להגשים את החלום. דבר נוסף שמקל על רכישת רכב ביבוא אישי הוא עסקאות הטרייד-אין שאנו מכבדים, כאשר אנו מקבלים את הרכב הישן שלך כזיכוי בעסקה.

צובעים את הכביש בירוק- רכבים ביבוא אישי – "פלאג-אין"

קטגוריה שהגדילה את נתח השוק שלה במיליארדים בשנים האחרונות היא רכבים היברידיים וחשמליים. יותר יותר נהגים בעולם מתקדמים לרכבים היברידיים או חשמליים שמטיבים עם הסביבה ועם חשבון הבנק דרך חיסכון מסיבי של הוצאות דלק. הרכב ההיברידי נטען במהלך הנסיעה מהאנרגיה שמעבירים הברקסים, ואילו הרכב החשמלי –"פלאג אין" מוטען בחיבור לשקע קיר. רכבי ה"פלאג אין" מכילים מנוע חשמלי שמגבה את מנוע הבנזין ומאריך את חיי מיכל הדלק של הרכב. הממשלה הנוכחית ביוזמת השר משה כחלון, חתמה לאחרונה על הארכת ההטבות ליבוא הרכבים ההיברידים, ומאפשרת למייבאים רכבים חשמליים ליהנות מהנחה משמעותית על מיסים היבוא האישי של הרכב. בעוד שעבור רכב רגיל יש לשלם כ116% מס, בעבור רכב חשמלי יש לשלם 42% בלבד. ובכן, משתלם וירוק יותר לקנות היום רכב פלאג אין.

 רצינו למנות את היתרונות הנוספים הנלווים לרכישת רכב ביבוא אישי עם קפיטל מוטורס אך אנו מאמינים שאם אתם חפצים ב יבוא אישי לרכב, כנראה שזמנכם קצר והמלאכה שלכם מרובה ומוצלחת.

תנו לנו להקל עליכם,

תמשיכו לעשות את מה שאתם טובים בו, ותשאירו לנו את מה שאנחנו הכי טובים בו.

השאירו פרטים עכשיו – לשיחת ייעוץ והכוונה עם נציג מקצועי בתחום יבוא אישי.

הטופס נשלח בהצלחה!