ג’יפ רנגלר 2018 במימון מלא

18/03/2018

מחפשים לנסוע בכיף לעבודה (אם אתם עובדים במשרד) אך אוהבים להשתולל בסוף השבוע עם הג’יפ בדיונות?
מצאנו עבורכם פיתרון מעולה. ג’יפ רנגלר 2018 במימון מלא הוא אגדה חיה שמלווה את האנושות כבר מימי מלחמת העולם השנייה. סרן קדמי ואחורי חיים, מרכב פתוח, שלדת סולם, והילוך כח ממתגות את הרכב כמפלצת שטח נפוצה בקרב קהילת חובבי השטח העולמית.

 

גרסת הספורט נהנית ממנוע 3.6 ליטר, מערכת 4*4   Command-Trac, גג קשיח שחור מתפרק ל-3 חלקים, ופנים רכב הניתן לשטיפה. תג השטח TRAIL RATED של חברת ג’יפ מעידה על היכולת לספק ביצועים מעולים בכביש ובשטח, ומבטיח נסיעה בטוחה בכל דרך. בעזרת התווית, רכב השטח הפראי משמר מסורת ארוכת שנים של יכולת תמרון, בטיחות, עוצמה ויכולת יוצאת דופן של חציית מים בעזרת מיקום גבוה של כניסת האוויר ואיטום הרמטי של מערכות החשמל. בנסיעה במורד מערכת בקרה ירידה במדרון מסייעת לנהג לשמור על מהירות גבוהה על ידי מעקב אוטומטי על המצערת והבלם.

תאוצת הרכב מ 0-100 קמ”ש היא 8.1 בגרסת שתי הדלתות והמהירות המקסימלית על הכביש היא 180. מרווח הגחון (25.4 ס”מ), זווית הגישה (38.4 מעלות), זווית הבטן (25.1 מעלות) וזווית הנטישה (31.3 מעלות) מאפשרות מעבר מוצלח מעל סלעים, מכשולים, וקרקע משובשת. בנוסף נהנה הראנגלר מחלל ענק לאחסון הציוד עם מושבים הניתנים לקיפול והפיכה. חפצי הערך ניתנים לשמירה בצורה בטוחה ונוחה בקונסוליה המרכזית, תא הנוסעים מפנק ביותר כיום עם לוח מחוונים מתקדם, ומושבים נוחים ביותר לצד אביזרי בטיחות מודרניים.

לראשונה מוצע ג’יפ הראנגלר גם בגרסה המוגדלת בת ארבע הדלתות- “UNLIMITED”. עוד פרט יוצא דופן המייחד את הרכב הוא הגג הקשיח שמתפרק באופן מודולרי. הרנגלר JL מתבסס על שלדה חדשה ויחודית ששומרת על המבנה של שני סרנים חיים ושלדת סולם. אחד מכלי רכב השטח הבודדים בעלי מבנה שלדה שכזה.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "ג’יפ רנגלר 2018 במימון מלא"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!