ב.מ.וו סדרה 3 החדשה 2018 במימון מלא

18/03/2018

סדרה 3 של ב.מ.וו מנצחת באלגנטיות על הכבישים החל משנת 1975. השילוב בין העיצוב והדינמי והזריזות הבלתי ניתנת לתחרות לצד שימושיות יומיומית הוא כיום מרשים מאי פעם. המנועים רבי העצמה של ב.מ.וו בעלי טכנולוגית הEfficientDynamics הבלעדית מבטיחים ביצועים מרגשים לצד חיסכון מציאותי בדלק. בעזרת חבילות העיצוב ה-M-Sport, הSport Line-  וה- Luxury Line ניתן גם להתאים את הרכב לצרכיו האישיים של הנהג.

 

פיתוחים אחרונים בטכנולוגיות בדמות שיפור של מאפייני הביצועים האורכיים והרוחביים ומתלי ה- M Sport  מאפשרים חווית נהיגה משופרת. בלימת הזעזועים של ב.מ.וו והיגוי מתוחכם מאפשרים נהיגה מהנה רבה יותר באופן ניכר.

חיסכון משמעותי בדלק נוצר ממערכת ה”גלישה” החדשה של הסדרה ה-3, שמאפשרת לרכב לגלוש במהירויות של עד 160 קמ”ש ללא תוספת כח.  בדומה לכל רכב של BMW, מצוידת הסדרה 3 בטכנולוגיות

ה- EfficientDynamics המדוממת את המנוע בעצירה, להלן מערכת העצור/סע. טכנולוגיה נוספת היא רגנרציה באנרגיית הבלימה במסגרתה משומשת האנרגיה הקינטית שלא נוצלה עד היום לטובת הטענת מצבר הרכב. הגה כח חשמלי כסטנדרט, תורם גם הוא לשמר את האנרגיה ולמקסם את החיסכון הכלכלי.

פתיחה חשמלית של דלת תא המטען בתום מסע קניות תופעל כשרגליים יפעילו את החיישנים שנמצאים בתחתית תא המטען. מקום רב לאחסון פריטים אישיים כמו התאמה מיוחדת לסמרטפון ועוד גם מטיבים עם צרכי המנהל.

בהיבט הבטיחות ב.מ.וו גם מצטיינת עם בולמי זעזועים בפגוש הרכב לטובת הולכי הרגל ואמצעי בטיחות מגוונים להגנה מפני תאונות, ופלדה מיוחדת להגנה על תא הנוסעים.

———————————

מעוניינים גם אתם בתוכנית המימון האטרקטיבית ביותר בישראל?

חייגו עוד היום 3580* וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם!

קפיטל מוטורס – Capital Motors – סוכנות הרכבים המובילה בישראל.

אהבת את "ב.מ.וו סדרה 3 החדשה 2018 במימון מלא"? השאר פרטים וקבל עדכונים!

הטופס נשלח בהצלחה!